• 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden St. George DS2 ( Poule NW C DS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior '53 DS11412023562678924
    2St. George DS21411122992237623
    3Zaanstreek DS2148153152655017
    4Westfriesland/SEW DS4148063162615516
    5Victoria O DS214716240234615
    6Valken DS214518276274211
    7Westfriezen DS3143011209329-1206
    8Lelystad DS1140014149307-1580
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    St. George DS2

    Dames Senioren

    21,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd