• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 19:30St. George DMW1# (d) - Westfriezen DMW3 (d)St. George/Sportcomplex (V)
    30 sep. 10:20St. George F1 (g) - DSS F2 (g)Oostwal de, Sporthal
    30 sep. 10:30Excelsior '53 E2 (g) - St. George E1 (g)Excelsior '53 (V)
    30 sep. 10:40Graftdijk F1 (g) - St. George F1 (g)Oostwal de, Sporthal
    30 sep. 11:20St. George F1 (g) - Hugo Girls F2 (g)Oostwal de, Sporthal
    1 okt. 10:00Meteoor E2 (g) - St. George E2# (g)Meteoor/Sportpark De Weijver (V)
    1 okt. 11:15CSV Handbal D2# (g) - St. George D1# (g)CSV/Sportpark Wouterland (V)
    1 okt. 12:15Meteoor DC2 (d) - St. George DC2 (d)Meteoor/Sportpark De Weijver (V)
    1 okt. 12:40Niedorp DC2 (d) - St. George DC1# (d)Niedorp/Sportcomplex Niedorp(V)
    1 okt. 13:15KSV DS4 (d) - St. George DS2 (d)KSV/Sportpark De Kruising (V)
    1 okt. 14:15Hugo Girls DS2 (d) - St. George DS3 (d)Hugo's Sportcomplex (V)
    2 okt. 19:30H.V. Blokker DMW1 (d) - St. George DMW1# (d)Blokker (V)
    7 okt. 10:00St. George E2# (g) - DTS '48 E4 (g)St. George/Sportcomplex (V)
    7 okt. 11:00St. George D1# (g) - Tornado D4 (g)St. George/Sportcomplex (V)
    7 okt. 19:30St. George DS2 (d) - Westfriesland/SEW DS4 (d)St. George/Sportcomplex (V)
    8 okt. 11:00St. George DB1# (d) - Quintes/VVW DB1# (d)St. George/Sportcomplex (V)
    8 okt. 12:00St. George DS3 (d) - SSV/Sporting S DS1 (d)St. George/Sportcomplex (V)
    8 okt. 13:15St. George DS1 (d) - Victoria O DS1 (d)St. George/Sportcomplex (V)
    8 okt. 14:30St. George DC2 (d) - Westfriezen DC3 (d)St. George/Sportcomplex (V)
    11 okt. 19:30St. George DMW1# (d) - Excelsior '53 DMW2 (d)St. George/Sportcomplex (V)
    12 okt. 19:30Hugo Girls DB1 (d) - St. George DB1# (d)Hugo's Sportcomplex (V)
    14 okt. 09:30Spartanen E2 (g) - St. George E2# (g)Sportcenter De Bloesem
    14 okt. 10:00St. George E1 (g) - Meervogels'60 E2 (g)Koggenhal
    14 okt. 11:00SSV/Sporting S F2 (g) - St. George F1 (g)Mijse, de
    14 okt. 11:40Vrone F3 (g) - St. George F1 (g)Mijse, de
    14 okt. 12:40St. George F1 (g) - Graftdijk F1 (g)Mijse, de
    14 okt. 13:40Vrone DC2 (d) - St. George DC1# (d)Oostwal de, Sporthal
    15 okt. 10:00DSO DB1 (d) - St. George DB1# (d)Sport aan Zee 2
    15 okt. 10:00Hugo Girls DC2 (d) - St. George DC2 (d)Sportcentrum Noorderend
    15 okt. 10:15Lacom '91 D2 (g) - St. George D1# (g)Geestmerambacht
    15 okt. 11:30Excelsior '53 DS1 (d) - St. George DS2 (d)Kloet, de
    15 okt. 13:00St. George DS3 (d) - Lacom '91 DS2 (d)Koggenhal
    15 okt. 14:15St. George DS1 (d) - Victoria O DS1 (d)Koggenhal